Loading

Firma CANEA Inżynieria i Komputery powstała w roku 1995 pod początkową nazwą PHU PROMAX. Od początku rozpoczęcia działalności postanowiliśmy wykonywać usługi na jak najwyższym poziomie. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości oferowanych usług postanowiliśmy zadbać o wykwalifikowaną kadrę oraz zapewnić jej dobre warunki do pracy. 

Canea od ponad 20 lat świadczy usługi związane z pełną obsługa biur projektów oraz firm budowlanych. Poczynając od doboru i dostawy platformy sprzętowej, oprogramowania, wykonaniu sieci komputerowej, dostarczeniu rozwiązań internetowych poprzez bieżącą konserwację na opiece serwisowej kończąc.

Obsługujemy zarówno pojedynczych projektantów, przez kilkuosobowe firmy na dużych biurach kończąc. Nasi inżynierowie służą swoim bogatym doświadczeniem w pracy z użyciem aplikacji CAD.W naszej ofercie posiadamy zarówno specjalistyczne oprogramowanie dla inżynierów takie jak AutoCAD LT i BricsCAD.

Dobieramy rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie dostosowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Bardzo chętnie przedstawimy Państwu różnice pomiędzy poszczególnymi programami do wspomagania projektowania. Nasza firma korzysta z oryginalnego i licencjonowanego oprogramowania ArchiCAD, AutoCAD LT, BricsCAD, ZwCAD

Po latach doświadczeń wiemy, że nie istnieją rozwiązania JEDYNE i IDEALNE – każdy klient potrzebuje czegoś innego. Do podstawowej pracy inżyniera będzie wystarczać BricsCAD, który jest dużo tańszą alternatywą dla pełnego AutoCADa a nawet jego „młodszego brata” AutoCad-a LT.

Jak już zaznaczyliśmy wyżej nie jesteśmy tylko – sprzedawcą – jesteśmy praktykami używającymi tego oprogramowania w codziennej pracy. Pozwala nam to lepiej zrozumieć Wasze potrzeby, a dzięki temu dopasować takie rozwiązana aby Wasza praca była lżejsza i bardziej wydajna - jednocześnie nie rujnując waszych finansów.

Nasi Klienci: